KONST / Litografier / Färglitografi 7918564
nr 791 8564
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Färglitografi , Cecilia Sikström (f. 1962), signerad. 1/290, bladets mått: 61x44 oinramad
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 november 2012
kl 17:41:17
500 kr
600 kr
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström